מנעולן רכב

כל מנעולן, בירושלים וגם מחוצה לה, הנו בדרך כלל גם מנעולן רכב. מנעולן רכב מטפל בכל הנושאים הקשורים למערכות האבטחה והנעילה ברכב. מנעולן רכב מטפל בנושאים הקשורים בסוויץ', באימובילייזר, בקודן ובאף באזעקה. מנעולן רכב יכול לעזור לך אם נקטע לך משהו בתוך הסוויץ' או אם נשבר המפתח בתוך הסוויץ'. מנעולן רכב יבצע החלפת סוויץ' אם יהיה צורך וכן כל התיקונים הקשורים בסוויץ'.

כמו כן, למנעולן רכב מקצועי, יהיו הכלים והידע הדרושים לטפל באימובילייזר. טיפולים אלו כוללים נטרול מערכות אימובילייזר, שינוי וכיול מחדש של מערכות אימובילייזר ואף החלפת מערכות אימובילייזר.

בנוסף, וכחלק בלתי נפרד מהאמור לעיל, על מנעולן רכב לדעת להתעסק גם בקודנים בכל סוגי הרכבים. מנעולן טוב ידע לנתק קודן של רכב, לשנות לו קוד ואף להחליף אותו. כחלק מידע הנדרש לטיפול במכרות קודנים לרכב, המנעולן מתעסק גם בטיפול במערכות נעילה ואזעקה לרכב המשלבות קודן. מנעולן רכב טוב יוכל לשכפל שלט לרכב, לשכפל מפתחות אשר משולב בהם אימובילייזר וכן לנטרל ולהתקין מערכות הזעקה.

שירותיו של מנעולן רכב מתחלקים לשני חלקים מרכזיים: שירותים הניתנים במקום בו נמצא הרכב ושירותים בחנות או במעבדה. את רוב השירותים ניתן להעניק במקום בו נמצא הרכב. בין שירותים אלו נמצאים שירותי חרום כמו נטרול הזעקות, פריצת רכבים במקרה שהנשכח המפתח בפנים  נטרול אימובילייזר ועוד. לעיתים יש צורך לבצע כל מיני פעולות במעבדה, כגון יצירת מפתח מאין מפתח, שיכפול שלטים לרכב ועוד.

בנוסף, מספק מנעולן רכב גם שירותי חילוץ באזור ירושלים. בין שירותים אלו: חילוץ רכבים עם מצבר ריק, החלפת מצברים, פריצת דלתות כשאבד המפתח האחרון ועוד…

שירותים נוספים אותם מספקת חברת מנעולן בירושלים בתחום מנעולן רכב:

  • פריצת רכבים

  • שכפול שלטים לרכבים

  • ניתוק ונטרול מערכות אזעקה

  • שיכפול אימובילייזר

  • התקנת מערכות אזעקה

  • ועוד…

את מבחר השירותים של מנעולן רכב מספקת חברת מנעולן בירושלים 24 שעות ביממה (מלבד שבתות וחגים) בכל אזור ירושלים.

לפרטים נוספים חייג עכשיו:

052-668-4444