מנעולים בעידן הטכנולוגי

זה לא סוד שבשנים האחרונות עובר העולם מהפכה טכנולוגית. המחשבים משתדרגים וכן המכשירים הניידים. בלתי נמנע שהמהפכה תגיע גם לתחום המנעולים והאבטחה הביתית.

בשנים האחרונות צצו בשוק עשרות מוצרי נעילה ואבטחה המשלבים פתרונות טכנולוגיים. החל ממערכות אינטרקום וקודנים פשוטות ועד מערכות מנעולים הפועלות על טביעת אצבע וכדומה.

עם החידושים באות גם סכנות חדשות. כלים משוכללים לפריצת מנעולים הינם זמינים יותר לקהל הרחב והופכים את מלאכת הפריצה לקלה יותר. לאור כך, חשוב לשמור על הבית מעודכן באמצעי אבטחה ומנעולים –כמובן בתקציב הגיוני.

מומלץ להחליף מנעולים ישנים ופרימיטיביים במנעולים חדשים  וממוגני קידוח וכד,. מנעולים כאלו ניתן למצא היום בטווח מחירים רחב שיכול לספק כל כיס.בנוסף, היות וטכנולוגיית שיכפול מפתחות הפכה היום לזמינה ופשוטה הרבה יותר, חשוב לשים לב למי נותנים את המפתח שלנו ולוודא כל הזמן שאנחנו יודעים כמה מפתחות יש לנו והיכן הם.(מומלץ להשתמש במפתחות המחייבים כרטיס לצורך שיכפול)

בנוסף, אם המצב כלכלי מאפשר, מומלץ לשלב טכנולוגיות אבטחה מתקדמות כגון מערכות אינטרקום, קודנים מכניים ואלקטרוניים ואף מנעולי טביעת אצבע.

מהפכת הטכנולוגיה משפיע חזק גם על שוק הכספות. כספות חדשות מצוידות במנגנוני הגנה חדישים כגון מנעולים רבי בריחים וחסיני קדיחות. כמו כן כספות ממוגנות יותר צצות בשוק כגון כספות חסינות אש או מים.

חברת מנעולן בירושלים עוכבת באופן קבוע אחר כל שינוי בשוק טכנולוגיות האבטחה ללקוחותיה מגוון מוצרי אבטחה  כגון מנעולים חכמים, קודנים מכניים ואלקטרוניים, מערכות אינטרקום ואף מערכות טלוויזיה במעגל סגור.

לסיכום, מהפכת הטכנולוגיה הביאה מגוון רחב של טכנולוגיות אבטחה כגון מנעולים חכמים, מערכות אינטרקום וכו'. על כל אחד מאיתנו לוודא  שביתו בטוח ועמיד מפני מכשיר פריצה מתקדמים.

פורסם בקטגוריה מאמרים בנושא מנעולן בירושלים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.