איך לבחור מנעולן בירושלים

מנעולן, הינו האחראי לבטחון הבית שלכם. ביד המנעולן מופקדת המלאכה לדאוג שאתם ומשפחתכם תהיו כמה שיותר בטוחים. לכן, כשעומדים לפני החלטה חשובה כמו בחירת מנעולן, חשוב לעשות זאת כמו שצריך. במאמר זה, אסקור את המאפיינים העיקריים אותם יש לבדוק לפני שבוחרים מנעולן.

בארץ, ובאזור ירושלים בפרט, פועלים כיום עשרות מנעולנים. לכל מנעולן יש מספר איזורי שירות מרכזיים בהם הוא מספק שירות. אם אתם מתגוררים באזור ירושלים, או בירושלים עצמה, בכי מומלץ לבחור מנעולן שמספק את שירותיו באזור ירושלים. הסיבה העיקרית לכך הינה העלויות, אם תזמינו מנעולן שאזור השירות שלו הינו תל-אביב לדוגמא, הביקור והשירות יעלה לכם הרבה יותר מאשר אם תזמינו מנעולן שמספק את שירותיו בירושלים. מלבד זאת, מנעולן שעובד באזור ירושלים מכיר גם את הבעיות האופייניות לשכונות מסוימות, כגון גלי פריצות למנעולים מסוג מסוים וכד'.

מלבד זאת, חשוב לוודא שהמנעולן יהיה מקצועי. מנעולן מקצועי בד"כ עבר קורס מנעולן ולאחר מכן גם עבר תקופת התלמדות.בכלל, ככל שמנעולן יהיה יותר מנוסה, הוא יפתור לכם את הבעיה בצורה הרבה יותר מקצועית ומהירה, בין אם מדובר תיקון דלת או פריצת כספת, ובין אם מדובר בפרויקטים כגון התקנת אינטרקום וכד'.מנעולן מקצועי בד"כ יהיה חבר באגודת המנעולנים או באגודות דומות.

כמובן,שחשוב מאוד לבדוק את אמינות המנעולן. אתם הרי לא תסכימו לכל אחד להחליף לכם מנעולן בדלת של הבית.את אמינות המנעולן ניתן לבדוק ע"י מספר אמצעים. ראשית, יש לבדוק האם למנעולן יש אישור ממשטרת ישראל או תעודת יושר. מלבד זאת, מומלץ לבדוק האם המנעולן חבר באגודת המנעולנים או בארגון דומה.

דבר נוסף שכדאי לזכור הינו שאתם לא לבד בעולם. התייעצו עם חברים ועם מכרים לפני הזמנת מנעולן. יכול להיות שאחד משכנכם נתקל בבעיה דומה לשלכם ויוכל לסייע לכם לפתור אותה, או לחלופין, יכול להיות שאחד משכנכם כבר הזמין מנעולן והוא יכול להמליץ לכם עליו. מלבד זאת, מומלץ לרכז את כל התקלות שיש לכם בבית לפני הזמנת המנעולן ע"מ לחסוך בעלויות. באופן דומה, ניתן להתארגן ביחד כמה ח'ברה המעוניינים בשרותיו של מנעולן וכך לקבל הצעת מחיר טובה יותר.

בנוסף, אסור לשכוח את הצד הפיננסי. מומלץ לברר מחירים אצל מספר מנעולנים לפני בחירת מנעולן וכן לבדוק מה המחיר המומלץ המפורסם באינטרנט באתרים שונים.

לסיכום, מומלץ לברר ולברור טוב לפני בחירת מנעולן. אחרי הכל, לא לכל אחד הייתם נותנים מפתח לבית שלכם.

פורסם בקטגוריה מאמרים בנושא מנעולן בירושלים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.